İletişim Ofisi

Hakkımızda

İletişim Ofisi markanızın, ürününüzün ve/veya hizmetinizin rakiplerinizden farklı algılanmasını sağlar. Bunun için pazarlama iletişiminin gerektirdiği tüm güncel yöntem ve teknikleri araştırır ve bunların içinden size uygun olanları kullanırız. Markanızla ve kuruluşunuzla ilgili mesajların kamuoyunda tutarlı bir şekilde yer alması için gerekli planlamaları yaparız. Medya mensupları ile uzun vadeli ve kalıcı ilişkiler kurmanıza aracılık ederiz. TV ve radyodaki canlı yayınlar öncesinde gerekli eğitim sürecini tamamlatır ve sizi yayına hazırlarız.

İletişim Ofisi kurucuları olarak firmaların A’dan Z’ye tüm iletişim ihtiyaçlarına tek noktadan yanıt verme misyonuyla bir araya geldik. İletişimin bütünsel olarak ele alınması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle PR ajansı olarak gerek reklam ajansları, gerekse dijital ajanslarla birlikte iletişim stratejilerinin entegre edilmesi için çalışırız. Maksimum fayda ve etkileşim  sağlayacak önerilerle iş ortaklarımıza iletişim alanında yol gösterici olma ilkesiyle hareket ederiz. Çalışmalarımızın somut sonuçlarını çok kısa sürede gözlemlersiniz. Karlılık odaklı değil, hizmet ve fayda odaklı çalışırız. Sizlerle birlikte kazanacağımıza inanırız.

Gazetecilikten yetişmiş kadrolar

Güçlüyüz; yazılı ve görsel basın deneyimine sahip gazetecilerle çalışıyoruz. Farkımız mesleğin içinden gelen kadromuzda, gücümüz ise size hızlı yanıt verebilme ve ihtiyacınıza odaklanabilmemizdedir. Bizden süratle yanıt alırsınız.

Müşteri odaklılık

Farklıyız; kurum tarafında da hizmet vermiş bir ekibe sahibiz ve kendimizi sizin yerinize koyarak düşünebiliyoruz. Stratejiyi kısa, orta ve uzun vadeli olarak belirleyip hemen harekete geçeriz. Oluşturduğumuz mesajlarla ürün veya hizmetinizin rakiplerinden farklılaşmasını ve bu farklılığın tüketiciler tarafından algılanmasını sağlarız. Böylelikle mevcut müşterilerinizde sadakati geliştirmeyi, potansiyel müşterilerde de davranış değişikliği yaratılmasını hedefleriz.

İhtiyaçlarınızı kavrama

İddialıyız; iletişimi biz biliyoruz ve hizmet verdiğimiz firmalara ve markalara değer katıyoruz. Alanında uzman ekibimiz, aktarılacak mesajları, ürün, hizmet veya markanızdaki benzersiz özellikleri sizle yapılan geniş bir röportaj sonrası ortaya çıkartıyor ve bu çalışma sonrasında sizi nasıl tanıtacağımıza hep birlikte karar veriyoruz.

Bize Ulaşın